Říjen 2010

Trendy mezi kabelkami

31. října 2010 v 17:16 | r. |  Fashion


Jaké jsou tedy jejich trendy?

Styly:

- Malé vintage tašky na dlouhém uchuMaggie Grace bude hrát Irinu v "Breaking Dawn"

28. října 2010 v 16:43 | r. |  Breaking dawn
Již máme potvrzení o nové postavě a jejím charakteru. Tentokrát je to herečka Maggie Grace, která bude hrát upírku z clanu Denali, Irina. Zde si můžete prohlédnout její článek na IMDb, kde můžeme vidět, že se účastnila známého seriálu Ztraceni (Lost).Pro ty, kteří si nevzpomínají na Irinu, jediné, co se o ní říká, je, že je krásná, má blond vlasy, a je vegetariánka. Laurent byl s ní v páru,byli spolu, byl to kočovný upír, který zemřel v New Moon.Jako kuriozita, Maggie
hrála v Lost sestru Iana Somerhaldera, herec známý dnes pro jeho roli jako Damona v Vampire Diaries.


Ashley Greene potvrzuje Natáčení "BDawn" v Brazílii

28. října 2010 v 16:42 | r. |  Ashley Greene
Líbánky Edwarda a Belly v Breaking Dawn budou natočeny v Brazílii,jižní Amerika.Ale zdá se, že Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou ještě a budou  Brazílii. Greene co-star odhalila: "Budou natáčet několik dní, ale já tam nebudu. Jsou to líbánky mezi Bellou a Edwardem. "

Ashley - která hraje sestru R-Patz Alici Cullen, i vtipkovala o tajemství obklopující nové skripty."Já jsem ještě neviděla scénář," řekla. "Myslím, že Alice dá Belle do kufru nějaké sledovací zařízení!Nyní potvrzeno! Mackenzie bude hrát Renesmee

28. října 2010 v 16:38 | r. |  Breaking dawn
Role malé Renesmee Cullen byla obsazena! Malou poloupírku / poločlověka si zahraje mladičká Mackenzie Foy.

Pro Twilight fanoušky je to velký den. Nejdříve Maggie Grace, která bude hrát Irinu. Teď se zase EW.Com dozvědělo, že 9-letá Mackenzie Foy podepíše smlouvu na roli Renesmee, upírská / lidského dítěte Edwarda a Belly, která má v posledním díly, The Twilight Saga: Breaking Dawn, hlavní roli.

Zatím není jasné jako maličká herečka, která se objevila v jedné epizodě FlashForward a 'Til Death, zobrazí tuto postavu, která dospěje do věku 17 let ve svých sedmi. Zdroje říkají, že režisér Bill Condon použije podobné digitální efekty, které použil David Fincher v The Curious Case of Benjamin Button, kde by byla Mackenziina obličej digitálně přenesena na obličej mladšího dítěte. Také je dost pravděpodobné, že studio najme také mladší dítě.

Summit Entertainment zůstává ticho. Ale když vidíme andělskou tvář Mackenzie, která by klidně mohla být potomkem Roberta Pattinsona a Kristen Stewart.